Witamy na stronie producenta deski tarasowej i elewacyjnej

Od 2000 roku produkujemy dla Państwa najwyższej jakości deski tarasowe i elewacyjne z drewna modrzewiowego. Do produkcji używamy tylko specjalnie sortowanego drewna pozyskiwanego w wieku ponad 100 lat co zapewnia maksymalną trwałość deski, gwarantuje jej najwyższą odporność na warunki atmosferyczne.

Deski tarasowe i elewacyjne najwyższej jakości.

Wkręty do tarasów

Wkręty do tarasów

Dobór odpowiednich wkrętów do deski tarasowej to nie tylko kwestia ich trwałości ale również bezpieczeństwa. Profesjonalne wkręty do tarasów posiadają odpowiednio wyprofilowany łepek który jest bezpieczny podczas chodzenia po tarasie nawet na boso. Zwykłe wkręty tzw 'unix" mają łepki stożkowo-płaskie których ranty są stosunkowo ostre i grożą kontuzją stóp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych wkrętów do deski tarasowej renomowanych firm takich jak NORSKWOOD czy ROTHOBLAAS

czytaj więcej
Gumowe podkładki pod legary tarasowe

Gumowe podkładki pod legary tarasowe

Deska eleacyjna nadaje domowi prestiżu. Wkomponowanie deski elewacyjnej w tradycyjną elewację strukturalną wyróżnia budynek, deski elewacyjne to ciepło, naturalny wygląd, klasa sama w sobie.

Czytaj więcej
system montażu niewidocznego deski tarasowej

Systemy montażu ukrytego do tarasów

Budowa tarasu drewnianego nie jest trudna jeśli używa się odpowiednich profesjonalnych akcesoriów. Zastosowanie najwyższej jakości wkrętów do tarasów czy podkładek pod legary znacznie wydłuży czas użytkowania tarasu drewnianego. Inwestycja w najwyższej jakości akcesoria nie jest ekstrawagancją- jest po prostu oszczędnością w ujęciu długofalowym.

Czytaj więcej