Witamy na stronie producenta deski tarasowej i elewacyjnej

Od 2000 roku produkujemy dla Państwa najwyższej jakości deski tarasowe i elewacyjne z drewna modrzewiowego. Do produkcji używamy tylko specjalnie sortowanego drewna pozyskiwanego w wieku ponad 100 lat co zapewnia maksymalną trwałość deski, gwarantuje jej najwyższą odporność na warunki atmosferyczne.

Deski tarasowe i elewacyjne najwyższej jakości.

deski tarasowe

Deski tarasowe

Deski tarasowe są idealną alternatywą dla płytek ceramicznych czy kostki brukowej. Tarasy drewniane są łatwe w budowie, modernizacji, rozbudowie. Odpowiednio zabezpieczane wykazują naprawdę dużą trwałość a ponadto integrują dom z otaczającym środowiskiem.

czytaj więcej
deski elewacyjne

Deski elewacyjne

Deska eleacyjna nadaje domowi prestiżu. Wkomponowanie deski elewacyjnej w tradycyjną elewację strukturalną wyróżnia budynek, deski elewacyjne to ciepło, naturalny wygląd, klasa sama w sobie.

Czytaj więcej
akcesoria do tarasów

Akcesoria Do Tarasów

Budowa tarasu drewnianego nie jest trudna jeśli używa się odpowiednich profesjonalnych akcesoriów. Zastosowanie najwyższej jakości wkrętów do tarasów czy podkładek pod legary znacznie wydłuży czas użytkowania tarasu drewnianego. Inwestycja w najwyższej jakości akcesoria nie jest ekstrawagancją- jest po prostu oszczędnością w ujęciu długofalowym.

Czytaj więcej